بهرو،روی خوش زیبایی

تازه ترین ها

طرز ریمل زدن

ریمل جزء اصلی وسایل آرایشی کسانی است که آرایش می‌کنند.

مدل موی لاب، باب و یا ماب کدام مناسب شما است؟

وقتی  برای کوتاهی مو  به آرایشگاه مراجعه می کنید معمولا مدل موهای مختلفی را به شما پیشنهاد می دهند یکی از این مدل موها مدل موی ماب است که امروزه طرفداران زیادی پیدا کرده است. در ابتدا مدل موی باب وارد عرصه مد شد و سپس مدل موی لاب و امروزه مدل موی ماب وارد حوزه ی زیبایی و کوتاهی مو شده است. در مدل موی لاب طول مو چیزی مابین مدل موی باب و ماب است.

دقت کنید که مدل موی ماب را زیاد حالت ندهید. اگر می خواهید که موهای موج داری داشته باشید بهتر است موج های درشت و s شکل در طول موهایتان ایجاد کنید تا اینکه از فر ریز استفاده کنید و مویتان شبیه به فنر شود!

بیشتر افراد در انتخاب بین مدل موی لاب، باب و ماب دچار سردرگمی می شوند، در ادامه نکاتی ذکر می شود تا به شما در انتخاب مدل مناسب صورتتان کمک کند.

مدل موی لاب، باب و ماب

وقتی که مدل مویی را می خواهید انتخاب کنید در ابتدا خیلی مهم است که به شکل صورتتان توجه کنید. کسانی که صورت گرد دارند نباید موهایشان را خیلی کوتاه کنند. به این تصاویر دقت کنید و بر اساس نوع شکل صورتتان مدل موی خود را انتخاب کنید.

موی کوتاه شده خود را حالت دهید

اگر مهمانی پیش رو دارید بهتر است روز قبل موهایتان را با فر مو و به صورت ریز و فشرده حالت دهید تا روز بعد موج دار شود و  به خوبی جا بیفتد. در این جا چند نمونه از زیباترین مدل موهایی که جا افتاده هستند را میبینید.

رنگ مو

رنگ کردن موها هم مثل یک نوع کوتاهی مو می ماند و مدل مو را زیباتر و چشم گیرتر می کند. هایلایت کردن موها و یا رنگ کردن انتهای مویِ مدل لاب آن را پر پشت و جذاب می کند؛ رنگ کردن کل مو به صورت یک دست، مدل موی باب را فوق العاده زیبا نشان می دهد.

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در whatsapp